KONST / Litografier / Färglitografi 12767080
nr 1276 7080
Björn Wessman
(f. 1949), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 20/35. Motivet: 41x19 cm
Björn Wessman, svensk målare född i Hässleholm, Skåne 1949.
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 23 september 2019
kl 18:22:29
300 kr
400 kr
Björn Wessman
Läs mer om Björn Wessman